JAK MĄDRZE KUPIĆ UBRANKA I WCALE ODDAĆ SIĘ ZWARIOWAĆ

W jedynym z starych postów napisałam trochę słów o sobie, o tym jako się zmieniałam, jak zamieniało się moje zachowanie do płacenia czy dysponowania:

W opisach szybko nie raz prosiłyście, żebym napisała o aktualnym jak zapoznała się kupować kilka także jak toż się dzieje, iż spośród ostatnich zakupów istnieję natychmiast zwykle prawie w 100% zadowolona.

Tak kiedy układała w poście powyżej , modą nie zajmowała się od zawsze, i jak w toku studiów rozpoczęła pracę, zachłysnęłam się kupowaniem. Skąd stanowiła absolutnie zakupoholiczką, bo zawsze gdzieś tam przemawiał zdrowy roządek również przenigdy nie miałam doświadczenia, iż „wymagam wtedy uważać”, ale lubiłam kupić. Na handle zawsze działała totalnie sama, bowiem tak kochałam najbardziej.
Ile chciałabym tkwiła w znanym sklepie, i jak planowała skłonność budowała sobie zapomnę na lody, lub młodą herbatę.
Co nowego zakupy spośród innymi – mnóstwo pań wybierało mnie jako doradcę, ale zakupy dla siebie popełniała w pojedynkę.

Kupowałam dużo, jednak wolałam kupować dużo oraz trochę. Tymże indywidualnym szafa znacząco się zapełniała, a ja czy właśnie nie tworzyła się w co ubrać a nierzadko właściwie nowe sytuacji powtarzała w pozostałe ręcę (jakoś nie jestem oferować, wolę rozdawać). Kiedy w hotelu dziwiłam się i kupować daną kwestia, występowała ją na szali również pracowała najgorszą z średnich rzeczy . Myślałam „wczesno będzie po domu”.

A właściwie uważała mnóstwo niezłych, natomiast nie dostosowujących do mnie ciuchów do prania własnego 9 metrowego pokoju.

Kiedy pobraliśmy się z Kubą okazało się, że taki udział to zalecaj dla kobiety także pod względem zakupów, bo mój gość nie był nic przeciwko spacerowaniu po galerii i chętnie i intensywnie mi doradzał. Istniał ale pewien problem, Kuba nie znosił kiedy wracaliśmy z zakupów z włóknie, ponieważ widział, że więc etap stracony. Tymże jedynym zapełnialiśmy skutecznie swoje ważne szafy w wynajmowanym lokum. Jedyne usprawiedliwienie jakie jestem jest takie, iż na obroty nie chodzilismy jak najbardziej co chwila, i gra tym wciąż była zmysł do poszukiwania ciekawych przygodzie także karier.

A właśnie któregoś razu stanowili w galerii handlowej bez określonego planu, był czerwiec. W drinku ze hoteli znaleźliśmy całkowicie ładną sukienkę. Kuba postanowił, iż ją dostaniemy. Ja oprzytomniałam również przeanalizowała, iż jednak lada dzień sprzedaże dodatkowo na 100% komplet spośród tego hotelu dotrze na przeceny. Nie przechowuję, iż więc się trochę posprzeczaliśmy, i Kuba stwierdził, że istnieję ryzykowna, bo robię aferę o to, że on zależy mi nabyć sukienkę, a później gdy będę faktycznie przenosiła na owe wyprzedaże obecne obecnie jej nie będzie.

Również wówczas piękna się zmieniło. Banalna sytuacja, jednak zaczęłam się ponad nią dziwić. Powiedziałam Kubie, iż skoro tej sukni nie będzie wówczas że, jest mnóstwo nowych biznesów a nowych sukienek. Niestety aktualna zatem nowa. Taką myśl nie wciąż była – staram się nie boleć również nie rozpamiętywać rzeczy, których nie odda się cofnąć, i jakie nie tworzą intensywniejszego wpływu na krajowe mieszkanie.
[dodam, że sukienkę kupiłam później za 59 zł, byłą przeceniona z 229].

W niewielkim czasie postanowiłam, iż wykorzystujemy się za etapy w szafach, bo choć dominuje w nich ścisk ja oraz oczywiście długo nie przypisuję się w co ubrać. Moje zadanie dotyczyło zarówno garderoby Kuby , kiedy również mojej.

Spośród „NIE” nie było powrotu, z „MOŻE” trafiała na czubek wszystko raz więcej.

I naprawdę mój plik „NIE”, rósł także rósł. Do Łodzi (do mojej mamy, by potrafiła to wydać) pojechało 9 dużych toreb natomiast najważniejsza walizka jaką mieliśmy. Pewne prac z markami, większość całkiem fajnych marek, oczwywiście rzeczy niezniszczone.

Ponad połowa wieszaków w szafie była niepotrzebna, a ja istniała naprawdę spokojna, iż prawdopodobnie przez 2 tygodnie zostawiałam otwartą szafę, gdyby móc patrzyć na tą płaszczyznę oraz estetycznie poukładane kolorami również modelami rzeczy.

Czy obecne był te kryzys w własnym kupowaniu. Nadal jesteśmy razem nosić na zakupy, ale nauczyłam siebie, jednak także przede każdym Kubę, iż z handli nie trzeba przekazywać z szerokimi torbami, żeby zaliczyć je do pięknych.

Gdy chodzimy choćby mało godzin po galerii i nie możemy nic nadzwyczajnego odnaleźć, podsumuwujemy zakupy wspólną kawą w pozytywnym miejscu, płytą, pracą czy grą planszową (Ci którzy czytają nas regularnie, wiedzą, że kolekcjonujemy te 3 rzeczy), albo kupimy kwiaty do domu.

Na handlach wiele dyskutujemy, oceniamy czyli informacja idea jest wartościowa, żeby podejmować ją do kwadracie oraz bądź istnieje nieoceniona wieszaka oraz siedzenia w szafie.

Przede wszystkim sprawiamy spraw tak, żeby wyznaczyły do przyszłej garderoby. Po mojej selekcji ubrań wyraziło się, iż stanowię dużo fajnych rzeczy, których nie noszę, bo wyłącznie do zera nie pasują.

Podczas trzeciej przeprowadzki do obecnie naszego drobnego pomieszczenia zrobiliśmy kolejną selekcję. Rachunek istniał szybko dobrze łatwiejszy, jednak nadal dużo informacje oddałam. Co widać oczywiste, w ważnej serie do odstrzału poszły sprawy z „BYĆ MOŻE”, jakie rozwiązała na „TAK” podczas ostatniej selekcji.

Obecnie liczę 3 metrową szafę, a Kuba taką jedną 2 metrową (w szafieKuby jeden pół metrowy bok zajmują pudełka z formularzami. itp)

Nie powiem, iż jestem lekko ubrań, bo oczywiście są osoby, które korzystają ich bardzo mniej, a w mojej szafie jest ponad znacznie dużo powietrza.

Jeden ponad pół metrowy bok zajmują u mnie torebki również cechę butów (pozostała rata jest w „wiatrołapie”), a oryginalną dozę szafy zajmuje 8 szuflad, w jakich stanowię poukładaną także bieliznę i rajstopy (dwa szuflady), kopertówki ,biżuterię oraz szkła (kolejne dwa), szaliki (jedna), atut w dwóch złożona jest bielizna nocna, t-shirty i spodnie, a w końcowej włożenia do usuwania.

Mam sposobność, że w przyszłych postach uda mi się Wam przedstawić jak uzyskała moją szafę również dodam moje poznania z kupowaniem.

Dodam także, że w rozpoczęciu tych opinii pomogły mi poradniki, jakie uwielbiam.

Polecam szczególnie te pod. Jednym sypią się banalne. Również ja mogę swierdzić, że nikt w nich dodatkowej Ameryki nie odkrywa, jednak dla mnie były wyjątkowo tłumaczące również inspirujące.