Kurtka oraz pracownik figury

Wbrew pozorom, dobranie dobrej kurtki zupełnie nie jest poprawne. Nie wystarczy bowiem wejść do magazynu, zdjąć z wieszaka pierwszą kurtkę, która odwiedziła nam w oko oraz odchodzić do kwoty.

stoprocent
kurtki stoprocent
Oczywiście toż jak w przypadku nowych ubrań, przy doborze okrycia wierzchniego należy się stawiać swoim pracownikiem konstrukcje. Dzięki obecnemu będziemy znać, jaki styl oraz tematy wybrać, i jakich się wystrzegać.
Rodzaj konstrukcji “klepsydra” – szerokie ramiona, przestronny biust, wąska talia, szerokie biodra
Figura “klepsydra” fajnie będzie czekać w małej, przystosowanej na pełnej długości, dłuższej kurtce. Przydatny jest pasek w talii, przynajmniej nie zawsze odpowiedni.
Rodzaj konstrukcji “jabłko” – szerokie ramiona, przestronny biust, szerokie biodra, bez poniesienia w talii
Ten człowiek osoby dobrze czeka w większych kurtkach. Wydatny brzuch dobrze ukryje fason peleryny, i w losie mniejszego obwodu można wysunąć na pas, jaki “przygotuje” poniesienie w talii.
Rodzaj konstrukcji “gruszka” – wąskie ramiona, mały biust, wcięcie w talii, szerokie biodra
Osoby o figurze gruszki powinny znajdować kurtki ze zdobioną górą – wszelkie naszywki, zdobienia, pagony są tu mile widziane. Proporcje sylwetki wyrównają także znaczniejsze rękawy. Przyda się także pasek bądź zwężenie w talii, ale wybrać będzie ponadto okrycie o wyglądu peleryny.
Rodzaj konstrukcji “kielich” – szerokie ramiona, wielki biust, wąskie biodra
Odpowiednim gatunkiem przy takim typie jednostki jest kurtka z małą górą, dekoltem i poprawianym dołem ze ściągaczem, czy tak nazywana “bombka”. Warto zwrócić uwagę, czy nie ma poduszek albo pagonów, jakie rozwijają ramiona.
Typ konstrukcji “kolumna” – wąskie ramiona, mały biust, wąskie biodra
Tego modelu osoba wymaga kurtki, która doda jej kobiecych kształtów. Najwłaściwszy gatunek to niezłej długości lub dalekie okrycie, z niezbędnym paskiem albo zwężeniem w krainie talii.
Końcówka zimy toż korzystny moment, aby rozejrzeć się za kurtką na kolejny sezon. W kilkorgu sklepach są wyprzedaże kurtek zimowych. Potrafimy się tam wyposażyć w najulubieńsze fasony okryć w wiele mniejszych stawkach niż regularne.